KAPADOKYA DOĞAHAN

HAVA DURUMU

Weather data OK.
Nevşehir
25 °C

Neden DoğaHan

035

    §  5 yıldızlı bir otelde lüks bir konaklama yapabilirsiniz; fakat doğayı yaşayamazsınız. DoğaHan, size ‘doğayı yaşama’ fırsatı verir.

   §  5 yıldızlı bir otelde, lüks yemekleri doyasıya yiyebilirsiniz; fakat doğal lezzetleri bulamazsınız. DoğaHan, size doğal ve yöresel lezzetleri keşfetme imkânı verir.

   §  5 yıldızlı bir otelde, size servis edilen sebze ve meyvelerin tadına bakabilirsiniz. DoğaHan, size sebze ve meyveleri dalından alıp tatma zevkini yaşatır.

   §  5 yıldızlı bir otelin spor salonundaki koşu bandında yürüyebilirsiniz; fakat doğa yürüyüşü yapamazsınız.DoğaHan, size günün 24 saatinde doğa yürüyüşü yapma imkânı verir.

    §  5 yıldızlı bir otelde, birçok çalışan size hizmet edebilir; fakat kendi kişisel yaşam deneyimlerinizi başkalarıyla paylaşma fırsatını veremez. DoğaHan’da, hayatı dostlarınızla veya dostluk kurabileceğiniz, farklı kültürlerden, değişik insanlarla paylaşabilir, yeni deneyimler elde edebilirsiniz.

    §  5 yıldızlı bir otel, size kilo aldırabilir; fakat kilo verdiremez. DoğaHan, arzu ederseniz size kilo verdirecek eğlenceli ve zevkli etkinlikler fırsatını sunar.

    §  5 yıldızlı bir otelin lüks odasında, otelin yıldız sayısıyla yetinirsiniz; fakat gökyüzündeki milyonlarca yıldızın altında romantik bir akşam geçiremezsiniz. DoğaHan, size sevdiğiniz kişi veya dostlarınızla birlikte, yıldızların altında hoş ve romantik anlar geçirme ayrıcalığını verir.

    §  5 yıldızlı bir otel, bütçenize ağır yükler getirme pahasına, size hizmet verir. DoğaHan’da, yalnızca ortak yaşamın gerektirdiği harcamalara katılarak, misafir olursunuz.

    §  5 yıldızlı bir otel, aslında ‘lüks bir hapishane’dir. DoğaHan, size, doğa içinde, gerçek özgürlüğün kapısını aralama şansı verir.

   

   ·         Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı yaşamak için…

   ·         Doğayı keşfetmek için…

   ·         Kendini doğada bulmak için…

   ·         Yaşamı yeniden anlamlandırmak için…

   ·         Hayatı koşturmacayla değil, durup dinlenerek yaşamak için…

   ·         Otellere hapsolmaktan kurtulmak için…

   ·         Tur programlarına esir olmayıp, tatilinizi kendiniz planlamak için…

   ·         Turist değil, gezgin olmak için… 

                   Sizi, DoğaHan’a bekliyoruz…

 Neden dogahan 2  Neden dogahan 3  Neden dogahan 4  Neden dogahan 5 033 025 026 028

Dil Değiştir

1endemik
dogahann