KAPADOKYA DOĞAHAN

HAVA DURUMU

Weather data OK.
Nevşehir
25 °C

Hakkımızda

001

  • o   DoğaHan Turizm Çiftliği

DoğaHan, dünyanın en seçkin kültür turizmi beldelerinden biri olan Kapadokya’da yer alır.

Avanos’un 6 km batısında... Sulusaray kasabası mücavir alanı içinde... Kızılırmak’ın güney kıyısında... Kadim çağlardan kalma bir kral mezarı olan Çeç Tepesi Höyüğü’nün kuzey eteğinde... Kapadokya’nın odak merkezi Göreme Vadisi’ne 15 km mesafede bir çiftlik düşünün.

Çevresi üzüm bağları, pancar, mısır ve hububat ekim alanlarıyla çevrili, 50 dekarlık alanda kurulu bir tatil çiftliği... Başta ceviz, badem ve üzüm olmak üzere birçok meyve ve sebze çeşidinin, sağlıklı yöntemlerle yetiştirildiği ve konuklarının beğenisine sunulduğu bir yer... İşte orası, DoğaHan Turizm Çiftliği...

DoğaHan; ekolojik yaşam, doğal tarım ve tatil kavramları ile 'huzur'un buluştuğu, doğal bir mekân...

DoğaHan'da doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen ürünlerin yetiştirilmesi süreçlerine konuklar da katılarak, kişisel deneyimini geliştirebilmektedir.

DoğaHan, sadece bir doğal yaşam çiftliği değil; aynı zamanda Kapadokya’yı gezmek isteyenler için, sakin ve doğal bir ortamda konuk olma seçeneğidir.

DoğaHan ziyaretçileri, burada kısa süreli konaklayabileceği gibi, arzu ederlerse bir huzur köyünde kalır gibi uzun süreli de yaşayabilirler. 

DoğaHan konukları; diğer konukların haklarına, düşüncelerine ve inançlarına saygı göstermek kaydıyla, bu ortamda her türlü özgürlüğü yaşar.

DoğaHan bir ‘otel’ değildir.

DoğaHan ziyaretçileri de ‘müşteri’ değil, birer ‘konuk’tur. 

DoğaHan, konuk ağırlamayı ticarî bir faaliyet olarak görmez.

Konuk ağırlamada ‘kâr’ değil, ‘doğal yaşamı paylaşma’ anlayışıyla hareket eder.

Konuklar, DoğaHan’daki ortak yaşamın gerektirdiği harcamalara katkıda bulunur.


002 2019 05 01 13 2019 05 01 15 011 Hakkimizda 07 2019 05 01 01 2019 05 01 03 Hakkimizda 12  034

Dil Değiştir

1endemik
dogahann