KAPADOKYA DOĞAHAN

HAVA DURUMU

Weather data OK.
Nevşehir
3 °C

Yemek

2013 05 28 Hasan usta guvec yapiyor

Konuklarımıza; mümkün olduğunca çiftliğimizde doğal yöntemlerle yetiştirdiğimiz ürünleri kullanarak, yöresel ve geleneksel usullerle hazırladığımız yemekleri sunuyoruz. Ekmeğimizi kendimiz üretiyoruz. DoğaHan konukları, arzu ederlerse, yemeklerin üretim süreçlerine katılabilir, kendi kişisel becerilerini sergileyebilir ve geliştirebilir. 

DoğaHan’daki yemek öğünleri şöyledir:

  • * Sabah Kahvaltısı (Tüm konuklar için)
  • * Öğle Yemeği (Gönüllüler + ayrıca talep edenler için)
  • * Akşam Yemeği (Gönüllüler + ayrıca talep edenler için)
  • * Sohbet ve Eğlence Meclisinde İkramlar (Tüm konuklar için)

Not-1: DoğaHan Özel Kahvaltısı; taze süt, çay, beyaz peynir, zeytin, yumurta, tereyağı, bal, domates, salatalık, biber, maydanoz, kendi pişirdiğimiz ekmek ve gözleme gibi hamur işlerinden oluşur.

Not-2: DoğaHan’da Öğlen ve Akşam Yemekleri; çorba, ana yemek, pilav veya makarna gibi en az 3 çeşitten oluşur ve ayrıca salata, ayran, hoşaf veya tatlı gibi katıklarla desteklenir.

Not-3: DoğaHan’a turist olarak gelenler, arzu etmeleri ve aynı günün sabahında haber vermeleri halinde, öğlen ve akşam yemeklerini de DoğaHan’da alabilirler. 2020'de her bir öğün için öngörülen kişi başına yemek maliyeti 30 TL'dir. Ekonomik şartlara göre, bu bedel % 20 artabilir veya eksilebilir.

Not-4: DoğaHan’daki yemek hizmetlerinde, genel olarak self-servis anlayışı geçerlidir.

Yemek 02 Yemek 03 Yemek 04 Yemek 05 Yemek 06 Yemek 07 2015 07 04 119 2014 11 01 Yemek Yapımı 16

 

 

 

DİL / LANGUAGE

1endemik
dogahann