KAPADOKYA DOĞAHAN

HAVA DURUMU

Weather data OK.
Nevşehir
2 °C

Neden DoğaHan

Neden dogahan 1

    §  5 yıldızlı bir otelde lüks bir konaklama yapabilirsiniz; fakat doğayı yaşayamazsınız. DoğaHan, size ‘doğayı yaşama’ fırsatı verir.

   §  5 yıldızlı bir otelde, lüks yemekleri doyasıya yiyebilirsiniz; fakat doğal lezzetleri bulamazsınız. DoğaHan, size doğal ve yöresel lezzetleri keşfetme imkânı verir.

   §  5 yıldızlı bir otelde, size servis edilen sebze ve meyvelerin tadına bakabilirsiniz. Fakat, bir elmayı veya domatesi dalından koparıp tadamazsınız. DoğaHan, size, üstelik üretilmesine katkıda bulunabileceğiniz sebze ve meyveleri dalından alıp tatma zevkini yaşatır.

    §  5 yıldızlı bir otelde, usta şeflerin yaptığı yemekleri yiyebilirsiniz; fakat kendi yemek deneyiminizi paylaşamazsınız. DoğaHan, size kendi yemek becerilerinizi başkalarıyla paylaşma ve yeni lezzetleri öğrenme, deneme ve tatma fırsatını sunar.

    §  5 yıldızlı bir otelde, herkes için yapılmış balıkları yiyebilirsiniz; fakat kendiniz balık tutup pişiremez ve tadına bakamazsınız. DoğaHan, size Kızılırmak’ta balık tutma ve kendi ellerinizle pişirip, dostlarınızla birlikte yeme zevki ve imkânı sunar.

    §  5 yıldızlı bir otelin spor salonundaki koşu bandında yürüyebilirsiniz; fakat doğa yürüyüşü yapamazsınız.DoğaHan, size günün 24 saatinde, isterseniz güneşin altında, isterseniz yıldızların altında doğa yürüyüşü yapma imkânı verir.

    §  5 yıldızlı bir otelde, birçok çalışan size hizmet edebilir; fakat kendi kişisel yaşam deneyimlerinizi başkalarıyla paylaşma fırsatını veremez. DoğaHan’da, hayatı dostlarınızla veya dostluk kurabileceğiniz, farklı kültürlerden, değişik insanlarla paylaşabilir, yeni deneyimler elde edebilirsiniz.

    §  5 yıldızlı bir otel, size kilo aldırabilir; fakat kilo verdiremez. DoğaHan, arzu ederseniz size kilo verdirecek eğlenceli ve zevkli etkinlikler fırsatını sunar.

    §  5 yıldızlı bir otelin lüks odasında, otelin yıldız sayısıyla yetinirsiniz; fakat gökyüzündeki milyonlarca yıldızın altında romantik bir akşam geçiremezsiniz. DoğaHan, size sevdiğiniz kişi veya dostlarınızla birlikte, yıldızların altında hoş ve romantik anlar geçirme ayrıcalığını verir.

    §  5 yıldızlı bir otel, ilave bir ücret karşılığında, size Kapadokya’yı gezmek için servis aracı ve rehber sağlayabilir; fakat Kapadokya’yı 2 teker üzerinde, özgürce gezme imkânını sağlayamaz. DoğaHan, size 2 teker üzerinde, özgür Kapadokya gezisi deneyimini yaşatır.

    §  5 yıldızlı bir otel, bütçenize ağır yükler getirme pahasına, size hizmet verir. DoğaHan’da, yalnızca ortak yaşamın gerektirdiği harcamalara katılarak, misafir olursunuz.

    §  5 yıldızlı bir otel, aslında ‘lüks bir hapishane’dir. DoğaHan, size, doğa içinde, gerçek özgürlüğün kapısını aralama şansı verir.

   

   ·         Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı yaşamak için…

   ·         Doğayı keşfetmek için…

   ·         Kendini doğada bulmak için…

   ·         Yaşamı yeniden anlamlandırmak için…

   ·         Hayatı koşturmacayla değil, durup dinlenerek yaşamak için…

   ·         Otellere hapsolmaktan kurtulmak için…

   ·         Kapadokya’yı, kendi enerjinizle, 2 teker üzerinde keşfetmek için…

   ·         Tur programlarına esir olmayıp, tatilinizi kendiniz planlamak için…

   ·         Turist değil, gezgin olmak için… 

                   Sizi, DoğaHan’a bekliyoruz…

 Neden dogahan 2  Neden dogahan 3  Neden dogahan 4  Neden dogahan 5

DİL / LANGUAGE

1endemik
dogahann